ANASAYFA HAKKIMIZDA ARAÇLARIMIZ BAŞVURU İLETİŞİM  
Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 1985 yılından bu yana elde ettiği bilgi biriki >>
Biz can taşıyoruz. Yıllardır en iyi hizmet için yarışıyoruz. Sizlerin bize emanet ettiği >>
Seyhan Turizm ekibi özellikle akademik/bilimsel organizasyonlar yani Kongre, Konferans türü
 Kalite Politikamız
   Hizmet Standartları ve Güvenlik

Personel servisi ve öğrenci servisinde kullandığımız araçlarımız son model Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter Volt, Renault Master, Ford Transit tipi araçlardır. Her zaman üşterilerimizin rahatını düşünerek onların istekleri doğrultusunda servis araçlarımızı ve personelimizi ayarlıyoruz.

Şoförlerimiz, kendi alanlarında yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra; saygılı ve güler yüzlü hizmet veren özenle seçilmiş profesyonel kişilerdir.

 
Personel Taşımacılığı

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 1985 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün ikibinbeşyüzü aşkın araçtan oluşan modern filosu, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.  

Seyhan, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Transay gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:  


Kalite
Seyhan, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik
Profesyonellerden oluşan ve İstanbul yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

Güvenlik
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

  • S.O.S. Sağlık Hizmetleri ile yolda arzu edilmeyen olaylara karşı kapsamlı hizmet sözleşmesi yapılmıştır.
  • Aday araç sürücülerinin ilkyardım bilgisine sahip olmaları aranır ve bu konuda düzenli eğitime tabi tutulurlar.
  • Tüm araçların bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılır.
  • Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücüleri, yol bilgileri, sürüş deneyimleri gibi konularda testlerden geçirilir ve düzenli olarak eğitilirler.
  • Yollardaki sürat limitlerine uyulması zorunludur. Mobil araçlarımız sürekli trafik denetimi yaparlar.
  • Servis kuralları talimatlarımız ve bu talimatların personele tebliğ edilmesinde izlediğimiz etkili yöntemler, kuralların uygulanmasında ki etkinliğimizi arttırmaktadır.
  • Kaza ve arıza durumunda sürücülerin uyması gereken kurallar kendilerine tebliğ edilerek, bu gibi olaylarda ne yapılacağı daha önceden belirlenmektedir.  


Seyhan Turizm, 1985 yılında kurulan ve İstanbul içerisinde toplu taşımacılık, personel, turizm, öğrenci taşımacılığı yapan şirketleri biraraya getiren İSTAB -İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği'nin üyesidir.
 
ANASAYFA HAKKIMIZDA ARAÇLARIMIZ İLETİŞİM
Copy Right © 2011
Tüm Hakaları Seyhan Turizm’e Aittir